//sei4as skrito lorem

Nr.1 Fight Show: Season 4

AFISHA FINAL WEB

4. detsembril toimub eriline sündmus Eesti võitluskunstide show’de hulgas!

„Estonian Fighting Network“ ja spordiklubi „GARANT“ esitlevad neljandat võistlusturniiri „Nr. 1“. Turniiri korraldamine jõudis uuele tasemele tänu suurejoonelisele ja vaatemängulisele show`le ning muidugi ka tänu MMA, K-1 ja Muay Thai maailmakuulsuste kohale meelitamisele. Turniiri peamiseks võitluseks saab vastasseis kahe hiiglase-raskekaallase Denis Smoldarevi (Eesti) ja Šaban Ka (Prantsusmaa) vahel.
Vaatajad näevad ka neile südamelähedasi kaasmaalasi võitlejaid-kangelasi, kelle seas on Markko Moisar, Eduard Kamenski, Pavel Karjukin, Alik Tseiko ning lisaks ka maailmaklassi tasemel võitlejad: Costas Nanga (Rootsi), Maks Spodarenko (Valgevene), Aleksej Dodonov (Venemaa), Kirill Martšenko (Valgevene).

Samuti saavad vaatjad näha üht KO-main eventi, kus maailmakuulus MMA legend Jeff Monson (USA) võistleb Eesti võitleja Andrei Manzologa, kes antud hetkel treenib ja võistleb Inglismaal.

Ürituse ring announcer on õhtujuht Aleksandr Zagorski, kes on Eesti televaatajatele tuttav kanalite „Eurosport“, „Boitsovski klub“ ja „Boets TV“ saadetest.

Lisainfot saab hankida Facebookis: Nr.1 Fight Show

Show Buttons
Hide Buttons