//sei4as skrito lorem

TÄHELEPANU! Number ONE Fight Show 6. hooaeg on tulemas!

14524349_1183539745044020_7509600009348239057_o

26. novembril peetakse Tallinnas Tondiraba jäähallis 6 professionaalne võitluskunstide turniir – Number ONE Fight Show. Õhtu põhisündmuseks on vastaseis eestlasest favoriidi Max Vorovski ja 4-kordse maailmameistri prantslase Cheick Sidibe vahel.

Juba pikemat aega on Max Vorovskil olnud mitmeid meeldejäävaid matše ning ta on näidanud korduvalt pealtvaatajetele uskumatut tugevust ning meelekindlust. Selline suhtumine ei ole jätnud Eesti publikut tema suhtes ükskõikseks. Sellel korral on oodata ringis prantslasega tõelist sõda. Samuti tuleb ära mainida ka seda, et sellest aastast saab Maks Vorovskit näha ainult Number ONE show’l Eestis, kuna võitleja sõlmis korraldajatega eksklusiivse lepingu.

Teine eksklusiivne turniiri külaline on populaarne ringi teadustaja – Aleksandr Zagorski. Tegemist on mehega, kes suudab oma häälega luua kirjeldamatut atmosfääri, kütta kirgi ning tõsta pinget kogu majas.

Show’le on kohale kutsutud Eesti parimad ja tugevamad võitlejad. Iga mees on valmis kompromissitult võideldes tõestama, et just tema näol on tegemist ala parima mehega. Eestit esindavad showl Mirkko MOISAR, Rustam GURBANOV, Pavel KARJUKIN, Hendrik THEMAS, Vladislav ZÕRJANOV and Ott REMMER.

Lihtsaks meie meestel ei lähe, kuna vastas ootavad neid parimad kickpoksi ja Muay Thai võitlejad klubidest üle kogu Euroopa, Venemaa, Ukraina ja Valgevene. Paljud nendest on juba tuttavad Eesti publikule. Max SPODARENKO (Valgevene) ning ka juba ennast tõestanud neljandas hooajas rootslane Costas NANGA. Maailma kuulsaima võitlusklubi Akhmat liige, Suliman Kosumov (Venemaa), teeb show’l debüüdi osaledes turniiril esmakordselt.

Number ONE Fight Show eesmärk on anda võimalus eesti võitluskunsti tuntumatel sportlastel demonstreerida oma oskusi kõige kirevamates ja hingematvamates matšides.

Turniiri korraldamise idee ja teostus pärinevad Eestist. Number ONE Fight Show läbiviimine ja korraldamine lasub kohalike sportlaste endi õlgadel. Igal aastal saavutab turniir aina enam populaarsust ja kogub mainekust üle Euroopa ja Venemaa. Turniiri asutaja, Eesti Muay Thai Federatsiooni president ning ka ametlik K-1 Eesti esindaja, Igor Shinkevic, kinnitab, et publiku meelt lahutatakse täie raha eest ja publikule pakutakse unustamatut võitluskunstide show’d.

 

Attachment

Leave a Comment

(required)

Show Buttons
Hide Buttons